Logo Shock

Andi Bushati dhe Baton Haxhiu përballë njëri-tjetrit për temat e aktualitetit në Euronews Albania. Një temë, dy qëndrime, këtu nuk ka miqësi! Shock, nën moderimin e gazetares Bruna Çifligu çdo të hënë, të martë dhe të mërkurë në orën 20:00.

SHOCK

Shock

Bombardimet e NATO-s, Bushati: Një pjesë e drejtuesve të UÇK u sollën si banditë. Haxhiu: Drejtësinë duhet ta bënte UNMIK

Bombardimet e NATO-s, Bushati: Një pjesë e drejtuesve të UÇK u sollën si banditë. Haxhiu: Drejtësinë duhet ta bënte UNMIK

24/03/2021

Shock

Vaksinat lindore, Bushati: Refuzimi tre muaj më parë, kapriço e Ramës që kushtoi jetë njerëzish

Vaksinat lindore, Bushati: Refuzimi tre muaj më parë, kapriço e Ramës që kushtoi jetë njerëzish

24/03/2021

Shock

''Ankesa'' e Ramës në Bruksel, për Bushatin një shenjë nervozizmi, Haxhiu: Tregoi forcën e lidershipit

''Ankesa'' e Ramës në Bruksel, për Bushatin një shenjë nervozizmi, Haxhiu: Tregoi forcën e lidershipit

23/03/2021

Shock

Baton Haxhiu: I pashpresë se Albin Kurti do t’i sjellë diçka të re Kosovës

Baton Haxhiu: I pashpresë se Albin Kurti do t’i sjellë diçka të re Kosovës

22/03/2021

Shock

Vizita e Ramës në Francë, Haxhiu: Vlerësim për kryeministrin. Bushati: Bonusi për shqiptarët, zero

Vizita e Ramës në Francë, Haxhiu: Vlerësim për kryeministrin. Bushati: Bonusi për shqiptarët, zero

22/03/2021

Shock

Andi Bushati: Rama po përdor vaksinën për fushatë elektorale

Andi Bushati: Rama po përdor vaksinën për fushatë elektorale

17/03/2021

Shock

LSI e penduar për djegien e mandateve, Haxhiu: Do paguajnë me rrjedhje të elektoratit

LSI e penduar për djegien e mandateve, Haxhiu: Do paguajnë me rrjedhje të elektoratit

17/03/2021

Shock

“Ambasada e Kosovës në Jerusalem”, Baton Haxhiu: Kosova shpreson që të ketë të njëjtin fat si Izraeli

“Ambasada e Kosovës në Jerusalem”, Baton Haxhiu: Kosova shpreson që të ketë të njëjtin fat si Izraeli

16/03/2021

Shock

Bushati: Rama në hall për premtimet e pambajtura, po përdor mëkatet e Berishës si 'fije kashte'

Bushati: Rama në hall për premtimet e pambajtura, po përdor mëkatet e Berishës si 'fije kashte'

16/03/2021

Shock

“Meta dhe Berisha armiqtë më të dobishëm të Ramës”, Haxhiu: Strategji për të tërhequr të pavendosurit

“Meta dhe Berisha armiqtë më të dobishëm të Ramës”, Haxhiu: Strategji për të tërhequr të pavendosurit

16/03/2021


Warning: include(/home/euronews/public_html/cache/modules/111.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/euronews/website.euronews.al/cache/modules/footer-top.php on line 5

Warning: include(): Failed opening '/home/euronews/public_html/cache/modules/111.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php74/root/usr/share/pear') in /home/euronews/website.euronews.al/cache/modules/footer-top.php on line 5

Warning: include(/home/euronews/public_html/cache/modules/110.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/euronews/website.euronews.al/cache/modules/footer-top.php on line 13

Warning: include(): Failed opening '/home/euronews/public_html/cache/modules/110.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php74/root/usr/share/pear') in /home/euronews/website.euronews.al/cache/modules/footer-top.php on line 13
Execution time: 0.017961978912354
Page section:menu